O mnie

Witam!
Zapewne odwiedzając tę stronę chciałbyś dowiedzieć się więcej o mnie... albo najzwyczajniej w świecie przeglądasz mojego bloga i trafiłeś akurat na stronę "o mnie". No cóż, to też nie jest złe. Dzięki temu masz okazję dowiedzieć się czegoś więcej o mojej osobie.
Jestem 15-letnią dzieczyną o imieniu Kamila, jak pewnie się domyślasz mieszkam w Polsce, a dokładnie w samym centrum tego kraju. Moje hobby.. hm, odwróć na chwilkę wzrok w prawo i tam dowiesz się co lubię. Skąd pomysł na taką nazwę bloga, a nie inną? W sumie to tego nie wiem, nazwanie mojego bloga "Kamila" byłoby zdecydowanie zbyt banalne, nie mówię że "Kamilly" nie należy do banałów ale przynajmniej się jakoś wyróżnia. Ponieważ na całej blogsferze nie ma drugiej Kamilly (chyba!). 
Jeśli miałbyś ochotę się ze mną skontaktować, ponieważ wstydzisz się napisać wszystko w komentarzu to oto mój e-mail: kamila.jankowska00@wp.pl
Jeśli czytasz mojego bloga, to pewnie wiesz że pod każdym postem umieszczam linki do moich "social media". Jeśli jednak dopiero co zacząłeś być moim czytelnikiem, to tutaj są wszystkie linki, które potrzebujesz. Nie nakazuję Ci oczywiście być stałym gościem na moich "socialach", ale miłoby mi było gdybyś jednak był tak miły i zaobserwował mnie. Sprawisz wtedy, że moje serduszko zabije dwa razy mocniej!


SNAPCHAT: ASGFDXO  |  INSTAGRAM  |  TUMBLR  |  FACEBOOK  |  TWITTER

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

▶ Dziękuję za każdy komentarz.
▶ Mile widziana obserwacja za obserwację
▶ Zostaw mi link do Twojego bloga, a na pewno go odwiedzę
▶ Odpowiadam na każdy komentarz
▶ Jeśli masz jakieś pytanie, to śmiało pisz
▶ Jeśli spodobał Ci się mój blog, to zaobserwuj
▶ Życzę miłego czytania!